Jdi na obsah Jdi na menu

Zápasy pohledem trenéra

BK Frýdek Místek - BK Lipník n. B.  B   92:8

V prvním soutěžním zápase holky přijely k aspirantovi na vítězství ve skupině. Což bylo jednoznačně znát a my neměli žádnou šanci ve Frýdku uspět. Soupeř holky převyšoval ve všech herních činnostech a pro holky byl „úspěch“ vůbec dostat míč do hry. Na druhou stranu holky postoupily do starší kategorie a hrají s dívkami o 1-2 roky staršími. Také jsme v tomto utkání postrádali dost hráček.

 

BK Příbor - BK Lipník n. B.  B   65:18

Ve druhém zápase se stále projevovala nepřítomnost některých hráček. Přesto byl na našem výkonu vidět nepatrný posun. Soupeř nebyl  na takové herní výši jako v prvním zápase. Dokonce naše dívky předvedly pár pohledných akcí. Doufáme, že herní výkon se bude zápas od zápasu zlepšovat.

 

TJ Rožnov pod Radhoštěm - BK Lipník n. B. B     96:44

Tento soupeř nastoupil proti našim dívkám ve vysoké sestavě. Nebyly lepší ve hře jedna na jednu - tam jsme soupeřky dokonce přehrávaly. Bohužel měly „naordinovanou“ zónovou obranu, kdy všechny bránící hráčky stály v šestce a holky se nemohly díky zmíněné výšce prosadit nájezdy do koše. Bohužel střelba ze střední vzdálenosti nebyla moc úspěšná. Děvčata se ale přesvědčila, že jsou schopna se prosadit i proti starším hráčkám. Trenéři doufají ve stále se lepšící hru a snad jednou budou hrát holky v plné sestavě, což se zatím nedaří.