Jdi na obsah Jdi na menu

Soustředění 2019

V letošním roce je soustředění stanoveno v termínu od neděle 25. 8. 2019 nástup ve 14.00 hodin (ve vestibulu internátu SŠE v Lipníku nad Bečvou) do pátku 30. 8. 2019 ukončení cca v 15.00 hodin.

Budeme mít výjezdy, kola + přilbu s sebou (zajištěno zamčení na staré hale, případně kolárně na internátu, kdo má, vezměte i zámky – dojezd na místo výběhu, uzamčení)

Jídlo: snídaně, oběd, večeře. Během dne pití zajištěno v podobě šťáv. Láhve s sebou !!!!

Co s sebou: basketbalový míč (kdo chce mít svůj vlastní), hygienické potřeby, pyžamo, obuv, pláštěnku (deštník), boty do tělocvičny a navenek, ručník, trička, mikiny, tepláky, bermudy, bundu, spodní prádlo, baťůžek, kapesné, kapesníky, plavky, opalovací krém, láhev na pití, funkční baterku, švihadlo, šátek, pokrývku hlavy, sáček na špinavé prádlo, kreslící potřeby, blok, atd. (ostatní věci dle uvážení rodičů - Při balení zavazadla mějte na paměti, aby dítě našlo to nejnutnější pro všechny rozmary počasí)

Po každém tréninku bude možnost sprchování!! (vzít ručník, sprchové potřeby, nazouváky do haly)

Při nástupu, prosím, odevzdat: kartičku pojišťovny (stačí kopie), telefonní čísla na rodiče. Platí zde, že by mělo být uvedeno všechno, k čemu je třeba brát u dítěte ohled. Ať už se jedná o alergie, léky, problémy s pohybovým aparátem, astma, nebo třeba náměsíčnost.

Součástí soustředění je i nově zdravotní vyšetření. Dokument ke stažení zde: FORMULÁŘ  - je nutné vytisknout, vyplnit a potvrdit u lékaře, případně jiné potvrzení o zdravotní způsobilosti (klasické potvrzení lékaře co mívají děti na dětské tábory) TOTO POTVRZENÍ ODEVZDAT V DEN NÁSTUPU NA SOUSTŘEDĚNÍ !!!!!!!!! Bez něj nebude dítě na soustředění přijato. Současně s tím je potřeba odevzdat rodičem vyplněné prohlášení o bezinfekčnosti - dokument ke stažení zde: FORMULÁŘ O BEZINFEKČNOSTI

CENA soustředění je stanovena na 2.000,- Kč a tato částka bude vybírána v den nástupu na soustředění.

Soustředění není pojištěno na úrazy, ztráty atd. !!!!

Ohledně dotazů volejte:

Ivo Mikulášek – 737 255 693

Jan Abrahámek – 724 176 025

Doporučujeme všem hráčům začít s individuální přípravou cca 14 dní před soustředěním. smiley

 

Mail list


Kontakt

Administrátor stránky

Pavlína Mikulášková

739 273 398

pavlina.mikulaskova@seznam.cz

Statistiky

Online: 2
Celkem: 212659
Měsíc: 4609
Den: 108