Jdi na obsah Jdi na menu

Soustředění 2018

V letošním roce je soustředění stanoveno v termínu od ........... nástup ve 14.00 hodin (ve vestibulu internátu SŠE v Lipníku nad Bečvou) ................ ukončení v 15.00 hodin. 

 

Za nepříznivého počasí budeme v hale, jinak venku. Opět počítáme s nějakým výletem, či výšlapem :)

Jídlo: snídaně, oběd, večeře. Během dne pití zajištěno v podobě šťáv. Láhve sebou !!!!

Co s sebou: basketbalový míč, hygienické potřeby, pyžamo, obuv, holínky, pláštěnku, boty do tělocvičny a navenek, ručník, trička, mikiny, tepláky, bermudy, bundu, spodní prádlo, baťůžek, kapesné, kapesníky, plavky, opalovací krém, láhev na pití , funkční baterku, pokrývku hlavy, sáček na špinavé prádlo, kreslící potřeby, blok, atd. (ostatní věci dle uvážení rodičů - Při balení zavazadla mějte na paměti, aby dítě našlo to nejnutnější pro všechny rozmary počasí)

Při nástupu, prosím, odevzdat: kartičku pojišťovny (stačí kopie), telefonní čísla na oba rodiče, nahlásit Platí zde, že by mělo být uvedeno všechno, k čemu je třeba brát u dítěte ohled. Ať už se jedná o alergie, léky, problémy s pohybovým aparátem, astma, nebo třeba náměsíčnost.

Součástí soustředění je i nově zdravotní vyšetření a dokument o dezinfekčnosti. Dokumenty najdete zde (zdravotní vyšetření): https://www.bklipnik.cz/clanky/dokumenty/ - je nutné vytisknout, vyplnit a potvrdit u lékaře (pokud někdo nemá možnost formulář vytisknout, tak mě může kontaktovat - mail, telefon, osobně a já mu samozřejmě dokument připravím).

TOTO POTVRZENÍ ODEVZDAT V DEN NÁSTUPU NA SOUSTŘEDĚNÍ !!!!!!!!! (bez něj nebude dítě na soustředění přijato). 

Věci, bez kterých se děti rozhodně obejdou. Jedná se o drahé vybavení, které se může při rušném běhu soustředění poškodit či ztratit. Zcela zbytečný je například mobilní telefon (číslo na trenéry najdete na našich stránkách) notebook, DVD přehrávač, atp. )


Soustředění není pojištěno na úrazy, ztráty atd. !!!!