Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně

30. 9. 2018  Javorník-BK Lipník n.B.   16:72 a 13:75

Ve druhém kole jsme jeli na nejvzdálenější zápasy ve skupině. Po pravdě jsme rádi, že do Javorníku nemusíme v zimě. Soupeř již při rozcvičování ukazoval, že děvčata teprve začínají a proti našim „ostříleným tygřicím“ by neměly soupeřky moc vzdorovat. To se také potvrdilo a holky bez problémů vyhrávaly od začátku do konce. Největší problém byl v rozlišování hráček, kdy soupeř neměl na hrudi ani na trenýrkách čísla a na zádech byly čísla špatně viditelné. Hlavně ze začátku se nejednou stalo, že dvě naše hráčky bránily jednu soupeřku a díky tomu vznikly protiútoky 3:1, které naštěstí soupeř nevyužil. Holky se postupně zlepšovaly a předváděly hru na kterou mají. Snad jim vítězná série vydrží i do dalších kol.

Trenéři

 

15. 9. 2018 BK Lipník n.B.- Basket Valmez 47:49 a 33:44

V prvním kole jsme přivítali protihráčky z Valmezu. Po zjištění, že opět před sezónou federace změnila pravidla, severní morava se vrátila se střídáním do pravidel minižaček , tudíž 9 holek nestřídalo a zbylé dvě holky (mladší o 3 roky) se střídaly mezi sebou. Díky tomu jsme očekávali, že holky odejdou s horším výsledkem. Hlavně v prvním zápase jsme soupeře potrápily a je jen škoda nevyužitých příležitostí. Do poslední chvíle to vypadalo na naše vítězství. Druhý zápas se začalo projevovat, že holky hrají bez střídání. I přes prohry si holky zaslouží pochvalu a na konci druhého zápasu bylo vidět, jak moc jich to stálo sil a mohou v nové sezóně mile překvapit.

Trenéři

 

16. 9. 2018 Bruntál - BK Lipník, Krnov - BK Lipník 
Letošní sezónu jsme zahájili dvěma úspěšnými vítězstvími proti Bruntálu a Krnovu. Bruntál jsme porazili těsným vítězstvím o bod 39:38, protože soupeř nebyl schopný proměnit jednoduché nájezdy. 
Odpolední zápas v Krnově byl mnohem lepší, holky se pořádně spolu sehrály, chodily do rychlých protiútoků a hlavně měly jak útočné tak obranné doskoky. Proto výsledné skóre končilo 65:24 pro nás.

Tímto bychom chtěly všechny holky velice pochválit, protože po delší prázdninové pauze se vrátily na palubovku a nic nezapomněly.

Trenérky

 

Body Bruntál: Bedna 17 TH 3/3, Zuzka 6, Anďa 6, Hanka 5 TH 4/1, Verča 4, Alča 1 TH 2/1, 

                           Denča 0 TH 2/0 , Eliška 0

 

Body Krnov: Bedna 18, Hanka 18 TH 2/0, Anďa 8 TJ 2/1, Zuzka 6, Verča 4 TH 2/0, Eliška 4 TH 2/2, 

                        Alča 2, Denča 2

 
 

Mail listStatistiky

Online: 3
Celkem: 100824
Měsíc: 4417
Den: 202